مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

دشمنان با استفاده از فضای مجازی سعی در ایجاد خلل در عظمت اربعین دارند

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به اینکه فضای مجازی دستمایه‌ای برای توطئه‌افکنی دشمنان شده است، افزود: دشمنان با استفاده از فضای مجازی سعی در ایجاد خلل در عظمت اربعین حسینی دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی با بیان اینکه راه حق، صراط مستقیم و منتهی به الله همیشه دشمن داشته است، گفت: همه انبیای الهی که مروج ارزش‌ها و در پی اجرای حق وعدالت بوده‌اند با کفر و طاغوت در تقابل بوده‌اند و مکتب امام حسین هم از این قائده مستثنی نیستچرا که ایشان کشته مبارزه با ظلم است.


وی افزود: امروزه نیز دشمنان دین و پیروان اجداد خلف‌شان که در تضاد و دشمنی با اهل بیت(ع) بودند، همان راه کثیف را ادامه می دهند و بالطبع این روش امروز به شیوه‌ای نوین مدیریت می‌کنند واز هیچ تلاشی برای ضربه زدن به اعتقادات مردم فرو گذار نمی‌کنند.

حجت الاسلام کرمی اعلام کرد: دشمنان در قبال عظمت عاشورا و اربعین حسینی که جزء بزرگترین اجتماعات بشریست اگر لازم شد سکوت مرگبار تعمدی می‌کنند، اگر شد دروغ‌پردازی حرفه‌ای می‌کنند، اگر شد شبهه ایجاد می‌کنند که این راه نورانی را خاموش کنند.

وی افزود: دشمنان همچنین به روش‌های مختلف واز طریق همه فن‌ آوری‌های روز دنیا از جمله فضای مجازی استفاده می کنند که خللی دراین راه مقدس ایجاد کنند و بتوانند تفرقه‌هایی بین مسلمانان به وجود بیاورند .

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با تأکید بر اینکه این امر وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند که باید بسیار هوشمندانه و با دقت و درست عمل کنیم که معاندان دین به اهداف شوم خودشان نرسند، یادآور شد: این امر نیازمند همراهی همه دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی نظام است که آگاهی بخشی لازم را برای مردم داشته والبته مردم عزیز ما هم همکاری مناسب با مسئولان را داشته باشند که در این صورت همه توطئه‌ها خنثی می‌شود.
انتهای خبر/