اداره کل- کارکنان تبلیغات اسلامی کردستان همراه با عمم مردم شهرستان سنندج در راهپیمایی 13 آبان امسال حضور یافتند.


به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی کردستان، راهپیمایی روز دانش آموز، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان، دانشجویان و دانش آموزان، نیروهای نظامی و انتظامی در جای جای استان کردستان در حال برگزاری است.

شرکت کنندگان در این آیین ملی علاوه بر سر دادن شعار های ضد استکباری و حمل پارچه نوشته ها و پلاکاردهایی با مضامین ضد استکباری، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند. مردم شهرها و بخش های مختلف استان کردستان متحد و یکپارچه با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل بار دیگر نفرت خود از استکبار را به نمایش گذاشتند.
دانش آموزان کردستانی هم همزمان با سایر اقشار ایران زمین بار دیگر با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان لرزه بر هیمنه استکبار جهانی انداختند. مراسم راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور گسترده مسئولان، اقشار مختلف مردم، دانش آموزان و دانشجویان در مرکز استان از میدان آزادی سنندج به سمت میدان انقلاب آغاز شد.
شرکت کنندگان در این آیین که مسیر بین میدان آزادی، خیابان فردوسی، میدان انقلاب و خیابان امام خمینی (ره) تا سه راهی حبیبی را راهپیمایی می کردند شعارهایی مانند 'ما تا آخر ایستاده ایم'، 'شعار ملت ما مرگ بر آمریکا' و 'مطیع امر رهبریم' را سر دادند.

معاون طرح، برنامه و بودجه قوه قضائیه در این مراسم یادآور شد: مردم شریف و همیشه پیروز ایران اسلامی جانفشانی کرد و خون داد و پاداش پیروزی خود را در برابر ظلم و ستم گرفته و خواهند گرفت و هوشیارتر از همیشه پای انقلاب ایستاده و خواهند ایستاد و دشمنان باید بدانند با کشتار مردم و اغتشاشات و آشوب‌ها و فتنه‌هایشان به جایی نرسیده و نخواهند رسید.

ابارهیم عزیزی اعلام کرد: آمریکا  با صرف هزینه‌های هنگفت و فسادی که به راه انداختند راه به جایی نبرده و نخواهند برد و علیرغم توطئه‌های مختلف پی در پی شکست خورده است اما با بی‌حیایی چون خوی شیطانی و نیرنگ دارد همچنان در پی توطئه‌افکنی است.

وی با بیان اینکه مردم انقلابی ایران اسلامی متکلم به اخلاق الهی بوده و حق‌طلب و دلاور هستند، افزود: این مردم حامی مظلومان، مستضعفان بوده و فداکار، ایثارگر و مقاوم هستند و در همه عرصه‌ها غیور، دشمن‌شناس، دشمن‌ستیز و صابر و مبارز بوده‌اند.

وی اعلام کرد: ملت ایران با اتحاد، همبستگی، استقامت، اتکاء به خدا در قله سرافرازی هدایت علم، سعادت و عدالت راست قامت ایستاده‌اند و این ویژگی‌ها الهام گرفته از مکتب اسلام و رسول خداوند است.

در این مراسم شرکت ‌کنندگان فریاد الله اکبر، مرگ برآمریکا سردادند و پرچم آمریکای جنایتکار را به آتش کشیدند.


انتهای خبر/