امام جمعه شهرستان مریوان:

تلاش سازمان تبلیغات اسلامی مریوان در توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان تحسین برانگیز استامام جمعه شهرستان مریوان در جریان دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی مریوان با ایشان گفت: تلاش تبلیغات اسلامی مریوان در توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان تحسین برانگیز است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام حسن ورهرام رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان در دیدار با ماموستا شیرزادی امام جمعه مریوان ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز تبلیغ و اطلاع‌رسانی گزارشی از فعالیت های انجام شده این اداره خدمت امام جمعه شهرستان ارائه کرد.

 

وی گفت: رسالت اصلی سازمان تبلیغات اسلامی تبلیغ دین و اسلام ناب محمدی است ولی با توجه به فرمان مقام معظم رهبری در ایام کرونا در حوزه کمک های مومنانه و مواسات خواستار حمایت های امام جمعه شهرستان با این اداره را شدند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردستان افزود: هر چند کرونا در این مدت دست و بال اکثر ادارات و کارهای فرهنگی تبلیغی را بسته اما ما با توجه به رسالت ناب محمدی(ص) که داریم در حوزه کارهای فرهنگی تبلیغی، سازمان کارهای خودش را اگرچه به صورت محدود اما آنها را دنبال میکند و در این راستا به فرمان رهبر انقلاب در بحث کمک‌های مومنانه لبیک گفته و با راه اندازی گروه های جهادی کمکهای که از خیرین جمع آوری شده را به صورت بسته های معیشتی،غذای گرم در چندین مرحله بین نیازمندان واقعی شهرستان طی این مدت توزیع کرده است.

 

در این دیدار امام جمعه شهرستان مریوان ضمن تبریک به مناسبت یکم تیرماه سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی گفت: اداره تبلیغات اسلامی در شهرستان به نحواحسن کار و رسالت خودش را در حوزه فرهنگی تبلیغی و همچنین در ایام کرونا با توزیع اقلام و بسته‌های معیشتی بین نیازمندان و فقرا انجام داده و توانسته است در این بخش هم ایفای نقش به سزایی داشته باشد.

 

ماموستا شیرزادی در ادامه از زحمات رئیس و مجموعه کارکنان تبلیغات اسلامی مریوان و گروه جهادی وابسته به آن اداره که در ایام کرونا به صورت شبانه روز در خدمت خانواده‌های فقرا بودند تقدیر کرد.

در پایان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان به مناسبت روز تبلیغ از امام جمعه شهرستان با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه تجلیل کرد.

انتهای پیام/