مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

تقویت باورهای دینی مردم نیازمند بهره‌گیری از توانمندی اقشار تاثیرگذار جامعه است

 


مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: تقویت باورهای دینی مردم نیازمند بهره‌گیری از خلاقیت و توانمندی اقشار تاثیرگذار جامعه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی ظهر امروز در نشست بانوان فرهیخته شهرستان دهگلان اظهار کرد: باید از خلاقیت، توانمندی و ظرفیت اقشار تاثیرگذار جامعه برای تقویت باورهای دینی مردم استفاده کرد.

 

وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم برای بازدید و رسیدگی به روند فعالیت‌های فرهنگی شهرستان‌های کم برخوردار استان اتز جمله کامیاران، دهگلان و دیواندره انجام شده است، افزود: متاسفانه در حوزه فرهنگی توجه مسئولان استان به این شهرستان‌ها کم است و نیاز است برای تقویت فعالیت‌های فرهنگی در این شهرستان‌ها تلاش بیشتری صورت گیرد.


وی خاطرنشان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی آمادگی لازم برای ارتباط با همه‌ی اقشار تاثیرگذار را دارد و شما بانوان فرهیخته باید سعی کنید سطح مطالبات زنان را بالا ببرید و به کم قانع نشوید و نباید سطح مطالبات را کوچک نکنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان اضافه کرد: در جلسات شهرستانی که با بانوان فرهیخته خواهیم داشت مطالب و پیشنهادات بانوان فرهیخته جمع‌آوری و به صورت کتابچه‌ای تدوین خواهد شد.

حجت‌الاسلام کرمی عنوان کرد: اگر مطالب این کتابچه قابلیت داشته باشد علاوه بر توزیع در سطح استان در سطح کشور نیز توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه ما در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم، اعلام کرد: باید با انصاف عمل کنیم و خدمات انقلاب را نادیده نگیریم و بانوان بدانند که در کشور اسلامی ایران هیچ تفاوتی با مردان ندارند.

وی همچنین با اشاره به اینکه نباید از زن به عنوان شهروند درجه دو و سه در جامعه نام برده شود، اضافه کرد: نباید زیر چتر آموزه‌های دینی شهروند درجه دو و سه شکل بگیرد یا اینکه زنان حقیر شمرده شود.

در این جلسه که با حضور جمعیت بانوان فرهیخته شهرستان دهگلان برگزار شد، بانوان نظرات و پیشنهادات و مطالبات خود را در این جلسه مطرح کردند.

 

انتهای خبر/