سرپرست اداره تبلیغات اسلامی کامیاران به مناسبت اول تیر سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: تبلیغات در بینش و فرهنگ اسلامی از جایگاه رفیع و ویژه ای برخورداراست.به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران حجت‌الاسلام ناصر شیری به مناسبت اول تیر سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی با صدور پیامی گفت: تبلیغات در بینش و فرهنگ اسلامی از جایگاه رفیع و ویژه ای برخورداراست. وی افزود: در چنین روزی در سال ۱۳۶۰ هجری شمسی سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) تاسیس شد.

سرپرست اداره حجت‌الاسلام شیری ادامه داد: این نهاد با هدف اعتلای فرهنگ غنی و پر بار اسلامی و تبلور حیات معنوی و تبیین و ترویج شاخص‌های اعتقادی فعال شد.

حجت‌الاسلام ناصر شیری خاطرنشان کرد: از جمله فعالیت‌های این سازمان سیاستگذاری، برنامه ریزی، هدایت، ساماندهی، پشتیبانی و نظارت بر تبلیغات دینی – مردمی،زمینه‌سازی برای یافتن نیروهای مؤمن و تأسیس تشکل های لازم و برنامه ریزی وهماهنگی به منظور تقویت و هدایت مداوم انجمن های اسلامی، تلاش در جهت احیاء و اشاعه معارف، فرهنگ و تاریخ تشیع است.

وی گفت: تبلیغات، به معنای مجموعه اعمال گفتاری، نوشتاری، رفتاری و تصویری است که به منظور نفوذ و تاثیر گذاری در شخصیت، افکار، عقاید و احساسات مخاطبان سازماندهی می‌شود و برای جهت بخشیدن به آنان در راستای هدف و مقصدی مشخص، هویت پیدا می‌کند ومی توان گفت تبلیغات در بینش و فرهنگ اسلامی ازجایگاه رفیع و ویژه ای برخوردار است.

حجت‌الاسلام ناصر شیری سرپرست اداره تبلیغات اسلامی کامیاران در پایان سخنان خود گفت: خداوند راباید شاکر وسپاسگزارباشیم که این توفیق هدایت و راهنمایی مردم را در فطرت وجودی پیامبران به‌عنوان رسولان هدایت قرارداد که ماهم به نوعی از جمله ارائه دهندگان راه انبیاء و اولیاء هستیم که در سیر قرآن و اهل بیت عصمت وطهارت در جهت هدایت و راهنمایی مردم قدم برمی داریم واین از توفیقات خداوند متعال است.

انتهای پیام/