اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان به مناسبت سالروز ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار و ظلم ستیزی خواستار حضور مؤمنانه مردم بصیر و شریف ایران در راهپیمایی این روز شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، در این بیانیه آمده است:

 

«تاريخ پرافتخار ايران اسلامي سرشار از روزهاي سرنوشت ساز و ايام افتخار آميزي است كه هر يك يادآور ارزش هاي بسيار متعالي و كم نظير انساني و ديني است. سیزدهم آبان نقطه پیوند برگ‌های زرینی از تاریخ آزادگی ملت بزرگ ایران است. دستگیری و تبعید سلسله جنبان نهضت اسلامی ملت ایران در پی به تصویب رساندن لایحه کاپیتولاسیون از سوی رژیم طاغوت، به منزله آتشی بود که در خرمن حاکمیت اهریمنی افتاد و انقلاب اسلامی را در مسیر تازه‌ای افکند. همچنین در آغازین سال‌های حاکمیت جمهوری اسلامی همان پیر فرزانه بود که حرکت هوشمندانه دانشجویان مسلمان را در تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ آمریکای مستکبر، تایید فرموده و آن را انقلاب دوم و بزرگتر از انقلاب بهمن ۵۷ دانست. جنبش دانشجویان پیرو خط امام باعث گردید صدای آزادی‌خواهی و استکبار ستیزی ملت ایران به گوش جهانیان برسد و این چنین بود که سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام گرفت.

 

13 آبان 98 مردم شریف ایران با تأسی از پیام آزادی خواهی سالار شهیدان به عالمیان نشان خواهند داد که همواره گوش به فرمان ولی امر خود در خط ولایت خواهند ماند و زیر بار ذلت طاغوت‌های زمان نخواهند رفت.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان ضمن گرامیداشت یوم الله سیزدهم آبان و لزوم وحدت ملت‌های اسلامی به‎ویژه ملت مسلمان ایران در برابر دسیسه‌های استکبار و تبریک و تهنیت این روز بزرگ به ملت انقلابی و عاشورایی ایران به خصوص دانش ‌آموزان و دانشجویان، از شبکه تبلیغی، مبلغین و مبلغات، اعضای شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان، انجمن های اسلامی، کانون های فرهنگی تبلیغی، مؤسسات و خانه های قرآن، مجمع اساتید گفتمان دینی و جمعیت بانوان فرهیخته، طلاب و اساتید مجتمع علوم اسلامی کوثر دعوت به عمل می آورد در راهپیمایی ضد استکباری 13 آبان با شعار محوری «هیهات من الذله» مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل شرکت نمایند.

 انتهای پیام/