اداره کل- سلسله همایش مردمی طلایه‌داران فاطمی با عنوان چهل سال افتخار، چهل سال اقتدار در سنندج با حضور مداحان و شعرای آئینی و هیئات مذهبی در سنندج برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام علیرضا اکبر پناهی مقدم پیش از ظهر امروز در همایش چهلمین سالگرد طلایه‌داران فاطمی که با حضور مداحان و هیئات مذهبی استان کردستان که در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد، اظهار کرد: مردم در طول تاریخ به پشتوانه علما قیام‌های زیادی کردند و در برابر دشمنان ایستاده‌اند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان و غربی‌ها مدعی حقوق بشر هستند و از شاه حمایت کردند، افزود: با تدابیر امام راحل این انقلاب پیروز شد و دشمنان د برابر انقلاب اسلامی ایران شکست خوردند. وی خاطر نشان کرد: امروز وارث کسانی هستیم که انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و باید ادامه دهنده راه انها باشیم.


استاد حوزه و دانشگاه و کارشناس مسائل دینی یادآور شد:در طول تاریخ انقلاب‌های زیادی در جای جای جهان روی داده اما هیچ کدام پابرجا نبودند اما امروز شاهد جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم.

حجت‌الاسلام پناهی مقدم به اسرار انقلاب پرداخت و عنوان کرد: دینی بودن انقلاب از جمله اسرار این انقلاب است که موجب پایداری آن شده و هیچ حزبی در آن نبوده است و به فرموده رهبر معظم انقلاب بجای دنبال حژب بودن باید به دنبال اسلام و حرف حق بود.

وی گفت: برای اینکه قدرت‌ها و نیروها هدر نرود تشکیل تشکل‌ها موثر است تا افکار و نیروها روی هم قرار گیرد و مورد استفاده قرار گیرد و باید همه زیر پرچم الهی و حزب‌الله باشیم.

وی افزود: انقلاب اسلامی ما ریشه دینی دارد و مردم با دین خود وارد میدان شده‌اند و از اسلام دفاع کرده‌اند.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه انقلاب ما انقلابی الهی است، یادآور شد: انقلاب ما مردمی بود و به اعتراف دوست و دشمن دست خدای متعال رو سر انقلاب بود که به پیروزی رسید.

مردم بزرگترین  یاری‌گران نظام و انقحجت‌الاسلام مختار کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستاندر این همایش اظهار کرد: همه باید بدانیم حفظ انقلاب و برپا نگه‌داشتن پرچم عزت و شرف و همچنین ادامه این راه پرافتخار از رسالت مسوولان است.

وی با اشاره به اینکه باید معارف بلند و عظیم انقلاب اسلامی یعنی تداوم راه و یاد امام را زنده نگه داریم، افزود: همه ما باید بدانیم که این افتخارات که نقشه راه را به ما نشان می‌دهد، نباید این راه را گم کنیم و فراموش کنیم.

 

وی خاطر نشان کرد: مسوولان نظام برای تحقق جامعه نمونه اسلامی از مصیبت‌هایی که شیاطین برای ما ایجاد می‌کنند باید عبور کنند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان عنوان کرد: مدیران نظام و مسوولان باید بدانند همه ما مدیون انقلاب هستیم و هیچ مدیر و مسوولی از نظام و انقلاب طلبی ندارند و این مردم هستند که باید طلبکار باشند.

 

حجت‌الاسلام کرمی بیان کرد: مردم ما همه‌ چیز را پای انقلاب و رهبر گذاشتند و در همه عرصه‌ها نظام، امام و رهبری را یاری کردند و خوشان را همواره سرباز انقلاب می‌دانند.

 

وی خطاب به مداحان و هیئات مذهبی حاضر در مراسم گفت: شما انسان‌های صالح و شایسته‌ای هستید که به عشق امام و رهبری برای دفاع از آرمان‌ها وارد عرصه فعالیت‌های دینی و مذهبی شده‌اید.

وی همچنین از فعالیت‌های فعالان فرهنگی و دینی که خالصانه فعالیت می‌کنند تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت: به فضل خداوند متعال و به کوری چشم دشمنان نظام ایران اسلامی همچنان پیروز و پرچم افتخار نظام اسلامی که نماد خوبی‌ها و ارزش‌هاست برپا خواهد بود.

 

در این مراسم مداحان به مدیحه‌سرایی پرداختند و همچنین از خانواده‌های شهدای مداح شهید هوشنگ صفرخانی، شهید جواد کاکه جانی، شهید غلامرضا رحمانی، شهید عیسی خسروی تجلیل بعمل آمد.انتهای خبر/