دوره آموزشی عملیات مشترک رمضان، گام دوم قیام در اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، استاد حوزه و دانشگاه در این دوره آموزشی توجه به نگاه و روحیه انقلابی و کارجهادی را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: اگر امت اسلامی بخواهد کار بزرگی رقم بزند باید منبع فکری او کار بزرگی بتواند انجام بدهد.

حجت‌الاسلام رجب زاده با بیان اینکه جوانان می‌توانند بهترین صنایع را در رقابت با کشورهای دیگر ایجاد کنند، افزود: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب بر سپردن کار به دست جوانان مومن انقلابی تاکید دارد و فرموده‌اند باید به جوانان انقلابی اعتماد کرد.

وی گفت: حفظ وحدت امت اسلامی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب امری ضروری است به گونه‌ای که حتی امام راحل نیز بر اهمیت وحدت تاکید کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: نیاز است نقش ما در راستای حفظ وحدت نقش مثبتی باشد و از  نزاع و دو دلی بپرهیزیم تا بتوانیم کارها را به خوبی پیش ببریم.

استاد حوزه و دانشگاه یادآور شد: دشمنان درصددند خوت و برادری ما را از بین ببرند در حالیکه باید براساس قرآن کریم، دستورات خداوند متعال و دین پیامبر اکرم(س) پیش برویم و قدر این نعمات را بدانیم.

حجت‌الاسلام رجب‌زاده با اشاره به اینکه مسوولان نیز در برابر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب وظایفی دارند، اضافه کرد: باید دید ما نیز در برابر این مهم چه درسالتی دارین و هر کسی به اندازه خود باید برای تحقق این بیانیه نقش خود را ایفا کند.

انتهای پیام/