اداره کل- حجت‌الاسلام مختار کرمی به تشریح برنامه‌های استان کردستان پرداخت و گفت: 10 همایش در ده شهرستان استان، با همکاری همه نهادها و محوریت سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

 


به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان حجت‌الاسلام مختار کرمی ۳ دی ۹۷ در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی ضمن بیان اهمیت تاریخی «نهم دی» در تقویم فرهنگی و سیاسی کشور به تشریح برنامه‌های استان کردستان پرداخت و گفت: ۱۰ همایش در ده شهرستان استان، با همکاری همه نهادها و محوریت سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

 

وی در ادامه از برگزاری ۸ گفتمان دینی در دانشگاه‌ها و مدارس استان خبر داد و افزود: ۱۰ نشست بصیرتی برای تشکل‌های وابسته به سازمان نیز برگزار می‌شود.

کرمی با بیان اینکه ۵ کارگاه آموزشی بصیرتی ویژه کانون‌های فرهنگی تبلیغی کردستان برگزار می‌شود اظهار کرد: معمولاً مخاطبان این کارگاه‌ها، جوانان و نوجوانان هستند. البته اقشار مختلف جامعه، با سنین مختلف در همایش‌ها و تجمع‌های اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان شرکت می‌کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان در پاسخ به این سؤال که آیا برای روحانیون مستقر روستاها برنامه خاصی دارید، گفت: روحانیون مستقر در بخش‌ها، مراسمی مانند تجمع و سخنرانی برگزار می‌کنند و ان‌شاءالله ۵۴ مراسم، ویژه‌ی نهم دی ۹۷ در بخش‌ها و روستاهای این استان برگزار می‌شوند.

 

گفتنی است، اکثر برنامه‌های سالروز گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی در استان کردستان با اکران فیلم‌های داستانی و مستند همراه خواهند بود.انتهای خبر/