اداره کل- اعضا هیت رئیسه شورای هیئات مذهبی استان کردستان با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان انتخاب شدند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، انتخابات داخلی هیئت رئیسه شورای هیئات مذهبی استان کردستان سه شنبه شب با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان، معاون فرهنگی و رئیس حراست این اداره‌کل و اعضای اصلی شورای هیئات مذهبی، مشاوران و ناظران هیئات مذهبی و اعضای هیئت رئیسه استانی در سنندج برگزار شد.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان در این انتخابات که همزمان با جلسه شوای هیئات مذهبی استان برگزار شد، ضمن قدردانی از همکاری خوب شورای هیئات مذهبی و تشکل‌های وابسته، آموزش‌های تخصصی در زمینه مدیریت بهتر هیئات مذهبی و نظارت بیشتر در اجرای برنامه‌های مناسبتی را خواستار شد.

 

حجت‌الاسلام احمد حاتمیان بر حضور بیشتر جوانان و سپردن امور به قشر جوان در هیئات مذهبی تاکید کرد و گفت: سخنرانان، مداحان و هیئات مذهبی مهمترین ارکان اصلی سازمان تبلیغات اسلامی هستند و باید در زمینه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گام‌های محکم‌تر و بیشتری بر داشته شود که این مهم با همت و تلاش جوانان انقلابی و حزب الهی امکان پذیر است.

 

رئیس شورای هیئات مذهبی استان کردستان نیز در این جلسه گزارشی از فعالیت شورای هیئات مذهبی در استان اعلام کرد و گفت: در حال حاضر حدود ۶۲۰ هیئت مذهبی در استان فعالیت دارند.

 

نورعلی خزاعی اضافه کرد: شورای هیئات مذهبی کردستان در تمامی برنامه‌های ملی و مناسبتی فعالیت چشمگیری دارند و همواره زمینه‌ساز جذب و گرایش جوانان انقلابی در این برنامه‌ها هستند.

 

در ادامه این نشست انتخابات هیئت رئیسه شورای هیئات مذهبی کردستان برگزار شد.

 

براساس این انتخابات نورعلی خزاعی با اکثریت آرا مجددا به‌عنوان رئیس شورای هیئات مذهبی استان کردستان انتخاب و منصور عباسی نایب رئیس شورای هیئات مذهبی استان و مظفر آیینی نیز به‌عنوان دبیر شورای هیئات مذهبی استان انتخاب شدند.

 

در ادامه این انتخابات قاسم فغفوری به‌عنوان عضو علل‌البدل شورای هیئات مذهبی استان کردستان معرفی و انتخاب شد.انتهای پیام/