سنندج- اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان به میمنت ماه مبارک مولود مسابقه بزرگ اینترنتی ویژه ماه ربیع (از ربیع تا ربیع) را برگزار می کند.به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، آرمان داوودی کارشناس رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان ضمن تبریک میلاد پیامبر مهر و مهربانی حضرت محمدمصطفی(ص)، از برگزاری مسابقه اینترنتی " مفاهیم و تفسیر سوره محمد(ص) " خبر داد و گفت: شخصیت بی همتای پیامبر اکرم(ص) نمونه و الگوی بسیار خوبی است برای جامعه امروز ما و برای کسانی که دلی در گرو معارف الهی و سیره عملی پیامبر اسلام دارند که می توانند به تاسی از این شخصیت بزرگوار زندگی دیندارانه خود را در دنیای جدید هموار سازند.

وی افزود: واحد رسانه این ایام را غنیمت شمرده و با برگزاری مسابقه بزرگ اینترنتی ویژه ماه ربیع (از ربیع تا ربیع ) برگرفته از سوره محمد(ص) قرآن کریم و در قالب مفاهیم و تفسیر این سوره سعی در هر چه بیشتر آشنا ساختن عموم مردم و جوانان عزیز با معارف ناب الهی دارد.

ایشان در ادامه گفت: زمان این مسابقه از  15 آذر (17 ربیع الاول) لغایت 15 دی ماه (17 ربیع الثانی) خواهد بود.

مسابقه مذکور به صورت غیرحضوری و در قالب 20 سوال چهارجوابی و بدون نمره منفی خواهد بود که افراد علاقمند به شرکت در مسابقه می توانند با مراجعه به آدرس www.Tebyan-kd.ir در سایت تبیان ابتدا ثبت نام نموده و سپس وارد بخش مسابقه شوند.


وی افزود: که هر فرد فقط یکبار حق شرکت در مسابقه را دارد و زمان پاسخگویی به سوالات 15دقیقه خواهد بود که پس از اتمام زمان مسابقه و در پایان دی ماه به قید قرعه به 20 نفر  از برگزیدگان جوایز نقدی اهداء خواهد شد.


داوودی خاطر نشان کرد: که سوالات مسابقه بر اساس تفسیر نور دکتر مصطفی خرمدل و از آیات اول تا آخر سوره محمد(ص)  انتخاب شده اند که از روز شنبه مورخ 96/09/18 بر روی سایت جهت دریافت و مطالعه علاقمندان قرار خواهد گرفت.

وی در پایان برای همه شرکت کنندگان موفقیت و سربلندی را آرزو نمود و گفت: علاقمندان می توانند از طریق کانال رسمی تبیان کردستان به نشانی زیر از آخرین اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوند، همچنین تلفن اداره کل به شماره 5-33168204 در ساعات اداری پذیرای شنیدن نظرات و سخنان همراهان عزیز خواهد بود. 

بخش مسابقه تبیان کردستان