سنندج- سوالات بیست گانه مسابقه نهج البلاغه ویژه ماه رجب بر روی سایت تبیان کردستان، بخش مسابقات تبیان قرار گرفت.


به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، داوودی کارشناس رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی ضمن اعلام خبر بارگزاری سوالات بیست گانه مسابقه نهج البلاغه بر روی سایت تبیان کردستان، از تمامی علاقمندان به شرکت در مسابقه و همراهان تبیانی بابت تاخیر پیش آمده عذرخواهی کرد.

وی خاطر نشان کرد: که تعداد سوالات 20 عدد می باشد که به صورت چهارگزینه ای است که علاقمندان می توانند با مراجعه به لینک زیر سوالات را دریافت و پس از مطالعه و پاسخگویی، جهت وارد کردن پاسخ های خود به بخش مسابقات سایت تبیان کردستان مراجعه نمایند. وی از شرکت کنندگان گرامی خواست تا با حوصله سوالات را مطالعه نموده و هنگام وارد کردن پاسخ ها در سایت نهایت دقت را به خرج دهند. چرا که هر فرد تنها حق یکبار شرکت در مسابقه را دارد که زمان وارد کردن پاسخ ها نیز 15دقیقه می باشد.

لینک دریافت سوالات:

https://goo.gl/0xSN6l


داوودی افزود: کسانی قبلا در سایت تبیان کردستان ثبت نام نموده و عضو سایت می باشند جهت شروع مسابقه و وارد کردن پاسخ سوالات تنها کافی است در قسمت مسابقه  نام کاربری و  رمز عبور خود را وارد کنند. اما کسانی که برای اولین بار وارد سایت تبیان شده اند، برای ورود به بخش مسابقه لازم است از طریق آیکن ثبت نام در سربرگ صفحه اصلی سایت تبیان کردستان، ثبت نام خود را انجام بدهند.

لینک ثبت نام در سایت:
http://www.tebyan-kd.irآیکون ثبت نامدرج مشخصات جهت ثبت نام در سایتوی گفت: پس از آنکه فرد اطلاعات خواسته شده جهت ثبت نام در سایت را وارد نمود، به صندوق پست الکترونیکی(ایمیل) خود مراجعه نماید و بر روی لینک فعال سازی ارسال شده کلیک کند تا حساب کاربری شخص فعال شده و به صورت رسمی به خانواده بزرگ تبیان بپیوندد و در جریان آخرین اخبار و اطلاعات و دانستنی های مختلف دینی، علمی، فرهنگی و ... قرار گیرد.

داوودی گفت: آخرین مهلت شرکت در مسابقه 7 اردیبهشت ماه 1396 مصادف با پایان ماه رجب می باشد. وی هچنین در پایان گفت: شماره تلفن درج شده در سایت و همچنین کانال رسمی تبیان کردستان پل ارتباطی ما با دوستان و همراهان تبیانی می باشد.لینک شروع مسابقه
http://tebyan-kd.ir/fa/test

 

 


انتهای خبر/