به گزارش تبیان نیوز کردستان به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج ، شهردار سنندج صبح امروز شنبه به همراه جمعی از اعضای شورا و مدیران شهرداری با فرماندهان لشکر ۲۸ پیاده کردستان دیدار کردند.

شهردار سنندج در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن ۲۹ فروردین روز ارتش را به تمامی دلاور مردان ارتشی، گفت:آرامش وآسایش کنونی جامعه مرهون خون شهیدان و رشادتهای دلاور مرد ارتشی است که در هشت سال دفاع مقدس با اقتدار در مقابل دشمنان نظام ایستادگی کردند.

منوچهر فخری بیان کرد : ایجاد امنیت پایدار بزرگترین هدیه ارتش به کشور است و باید تمامی آحاد جامعه قدردان خدمات ارتش باشند.

وی  تعامل وهمکاری ارتش را در ارائه خدمت به شهروندان را تاثیر گذار دانست و اظهارداشت: مدیران شهرداری می تواند از تجربیات فرماندهان ارتش در راستای ارائه خدمت بهتر به شهروندان بهره بگیرند.

 فرمانده لشکر پیاده ۲۸ کردستان هم در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، گفت شهیدان با خون خود امنیت را به جامعه هدیه دادند.

امیر سرتیپ ابولفضل برزگری بیان کرد : به فرموده مقام معظم رهبری که خدمت در کردستان را عبادت دانستند مجموعه ارتش لشکر ۲۸ کردستان با تمام توان آماده خدمت به مردم این استان هستند.

وی صحت، سلامتی و امنیت را از نعمات خداوند به انسان برشمرد و افزود : ایجاد درآمد پایداردر سایه این نعمت ها محقق خواهد شد.

فرمانده لشکر پیاده ۲۸ کردستان در پایان به اعضای شورای اسلامی شهر سنندج توصیه کرد با حمایت از شهرداری موجبات ارائه خدمت بیشتر ورضایتمندی شهروندان را فراهم کنند.